KONST / Litografier / Litografi 8369149
nr 836 9149
Leopold Fare
(1926-1996), Sverige
Litografi, Leopold Fare (1926-1996), 272/275, signerad, motivets mått: 51x64
Leopold Fare, född 1926 i Stockholm, död 1996, svensk målare.
Utrop:
300 kr
måndag 15 juli 2013
kl 18:49:32
Leopold Fare
Läs mer om Leopold Fare